UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

10 faktów dotyczących albumu "Nowy Rozdział" B.R.O

Premiera płyty "Nowy Rozdział" już tuż, tuż bo planowana jest na 21.04.17r. B.R.O zdradza w swoim drugim vlogu 10 faktów dotyczących nadchodzącego albumu.

Jeśli jesteście zainteresowani ciekawostakami, o których nigdy byście się nie dowiedzieli, nawet po premierze płyty to świetnie trafiliście. Warszawski raper wyszedł naprzeciw swoim fanom i w drugim vlogu przekazuje 10 faktów. B.R.O podzielił sie z nami ważnymi liczbami, które "nakręcił" podczas tworzenia płyty.

Oto 10 faktów o płycie B.R.O, o których nie mieliście pojęcia:

  1. Czas spędzony w studiu: 39 godzin - produkcja bitów, 47 godzin - pisanie tekstów, 44 godziny - mix i mastering materiału, 32 godziny - nagrania. Razem daje to 162 godziny pracy.
  2. Łącznie na płytę zostały nagrane 24 kawałki, jednak w wersji deluxe dostało się zaledwie 15 z nich.
  3. B.R.O przejechał łącznie 3407 km na plany klipów.
  4. Powstało aż 5 wersji okładki.
  5. W trakcie tworzenia płyty B.R.O wymienił 414 maili z ekipą Step Records.
  6. Na miesiąc przed premierą płyty było zabukowanych 40 koncertów. Trasa, jaką pokona ekipa to conajmniej 5620 km.
  7. W trakcie nagrywania płyty B.R.O napisał i obronił pracę magisterską (122 strony nt. "Budowa przewagi konkurencyjnej na rynku odzieży hip-hop'owej w Polsce").
  8. W swoje studio raper zainwestował ponad 20 tys. zł. Sprzęt na trasę kosztował za to 6880 zł.
  9. Na każdym z koncertów zagranych w ramach promocji nowej płyty będzie rozstawione stoisko z akcesoriami, ubraniami i płytami w promocyjnych cenach.
  10. Grupa Facebook'owa fanów B.R.O "progress armia" liczy już ponad 2 tys. osób. 

 

Raper zaprezentował nam bardzo ciekawy materiał. Fajny pomysł na promocje płyty przełoży się na pewno na jej sukces. Zaczynamy odliczanie. Już tylko 9 dni. 

Nasze poprzednie artykuly o B.R.O:

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy