Warning: getimagesize(https://i.ytimg.com/vi/wc_WWkL3BGE/hqdefault.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /szablon/head.inc.php on line 454

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

10Wierny niebawem może nas mocno zaskoczyć.

Na kanale YouTube Tomasza Kowalewskiego pojawił się nowy kawałek. Odsłuch znajdziecie na samym dole, a tymczasem chcemy podzielić się z wami bardzo dobrą informacją. 

Już niedługo Tomasz będzie miał okazję nagrać swój pierwszy studyjny kawałek. Trwają prace i rozmowy, które finalnie doprowadzą do nagrania utworu w profesjonalnym studio. Dzięki uprzejmości ludzi, którzy dostrzegli tak jak my talent Tomasza nagra swój autorski utwór w studio Delphy Records.

"Delphy Records to pierwsza na rynku sieć profesjonalnych producentów muzycznych, kompozytorów i sound designerów wykonujących muzykę i dźwięk na indywidualne zamówienie".

Wróćmy do najnowszego kawałka 10Wiernego. Zatytułowany on został "Do Boga".

Po nim można wnioskować, że raper adresuje swój utwór, a w zasadzie jego słowa do Stwórcy. Mówi między innymi o tym, co zawdzięcza Bogu i ile dla niego znaczy.

Zapraszamy do odsłuchu i podzielenia się z nami Wasza opinią na temat tego kawałka.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy