UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Bedoes z jedynką na OLIS

Każdy raper miał jakiś debiut. Nie każdy jednak debiutem zdobył pierwsze miejsce na OLIS.

Bedoes wypuścił swój debiutancki krążek pt. "Aby śmierć miała znaczenie", nakładem SB Maffija, niespełna 2 tygodnie temu, a już może świętować. Razem z producentem Kubim bydgoski raper zdobył jedynkę na OLIS'ie (17.02 - 23.02), czym oprócz różnych opinii nt. Kubiego, obaj wzbudzili zainteresowanie środowiska hip-hop. O opinię nt. płyty spytali swoich fanów m. in. White House Records.Bedoes jest laureatem piątej edycji Młodych Wilków, konkursu organizowanego przez serwis popkiller.pl. Dodatkowo jest to jeden z najmłodszych laureatów w jego historii.

Emocje wśród internautów są różne. Jedni Bedoes'a kochają, inni nienawidzą. Wiele osób przy okazji sukcesu tego rapera pisze o końcu pewnej epoki w rapie i odejściu artystów od klasycznego do niego podejścia. Nie ma jednak kultury, która nie ewoluuje. Nie było też takiej, która nie upadła.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy