UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Chada w więzieniu, a Jego kawałki pojawiają się w sieci

Pod nieobecność Tomasza Chady na wolności, wytwórnia Step Records, która wydaje jego twórczość publikuje nowy/stary kawałek z klipem.

Dlaczego nowy/stary kawałek?

Jest to utwór, który promuje ostatnie solowe wydawnictwo rapera zatytułowane "Efekt Porozumienia". Premiera tego albumu miała miejsce 6 grudnia 2014 roku. Kawałek zatytułowany jest "Ulica ściany płaczu". Za produkcję odpowiadał wtedy RX. Wspólnie z Chadą rapuje Mafatih.

Dlaczego dopiero teraz wytwórnia zdecydowała się opublikować ten numer skoro album oficjalną premierę miał prawie dwa i pół roku temu?

Jak informuje nas wytwórnia na tamten czas już przewidywana była kilkuletnia absencja rapera. To był główny powód dlaczego zdecydowano odłożyć publikację tego materiału.

Jak długo fani warszawskiego rapera muszą jeszcze czekać na świeże materiały?

Na szczęście kawałek "Ulica ściany płaczu" jest ostatnim numerem Chady opublikowanym jeszcze przed opuszczeniem przez niego zakładu karnego. Koniec odsiadki planowo ma nastąpić 9 sierpnia bieżącego roku. Ostatnio w internecie pojawiło się nagranie od Tomasza Chady z za krat, w którym pozdrawiał wszystkich swoich fanów. Cały filmik możecie znaleźć na oficjalnej stronie Facebook rapera.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy