Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(../../../../images/news/vixen-to-nie-vixtape-konkurs2.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer24218/public_html/stringup/:/home/virtuals/stringup.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: getimagesize(../../../../images/news/vixen-to-nie-vixtape-konkurs2.jpg): failed to open stream: Operation not permitted in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 408
Chcesz usłyszeć singiel Vixena przed premierą? Rozwiąż zagadkę!

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Chcesz usłyszeć singiel Vixena przed premierą? Rozwiąż zagadkę!

Ze startem przedsprzedaży krążka "To nie Vixt4pe" Vixen wraz z wytwórnią MaxFloRec organizują konkurs.

Każdy, kto rozwiąże zagadkę umieszczoną na specjalnej stronie internetowej otrzyma przedpremierowy dostęp do najnowszego singla rapera. Zwycięzca całej zabawy będzie miał możliwość pójścia razem z Vixenem do jednego z warszawskich escape room'ów.

Zadanie nie jest trudne, więc zapraszamy: www.tonievixt4pe.pl

Premiera płyty Vixen "To Nie VIXT4PE" przewidziana jest na 18 maja tego roku. Album będzie zawierał 14 utworów, z czego 4 są już dostępne do odsłuchu.

Sprawdź wszystkie informacje o płycie Vixen "To Nie VIXT4PE":

Vixen "To Nie VIXT4PE"

(Czaniec/Warszawa, 18 maja 2018, MaxFloRec)

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy