UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Cyrk na qłq po premierze

Wczoraj (07.04) do sklepów w całej Polsce trafił album "Cyrk na qłq" duetu Kleszcza i Dino. Płytę promuje m.in. silgiel "Ziemski teatr", który trafił do sieci na dzień przed premierą płyty.

Pomysłem na video do najnowszego teledysku wykazał się Rahim. Gościnnie wystąpiła Magdalena Janoszka oraz studenci Wydziału alkarskiego PWST we Wrocławiu – Paweł Bernadowski i Monika Reks. Scenariusz to efekt połączenia pomysłów różnych ludzi, przede wszystkim: studentki reżyserii – Moniki Reks, realizatora klipu – Radosława Beresia z Ace of Art, artystów – Kleszcza &DiNO oraz ekipy MaxFloRec. Reżyserią klipu zajęli się wspólnie: Monika Reks i Radosław Bereś. Za zdjęcia i montaż odpowiada już sam Bereś.

Tytuł nowej płyty to „Cyrk na qłq”. Słuchając jej nie będziemy się nudzić. Choć w efekcie spójnie, to po drodze jest zarówno nostalgicznie, jak i żywiołowo. Przede wszystkim jednak jeszcze bardziej magicznie niż na poprzednim krążku.

Wydawnictwo zawiera 14 premierowych utworów. Za ich produkcję naturalnie odpowiada  DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Bambus, a wokalnie krążek uświetniają: Rahim, Buka i Kopruch. 

Wszystkie aktualne informacje na temat tego albumu znajdziecie tutaj: Kleszcz, DiNO - Cyrk Na Qłq

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy