Warning: getimagesize(https://img.youtube.com/vi/skQQkAhNOM8/maxresdefault.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/szablon/head.inc.php on line 454

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Dale zagościł na uroczystej gali!

40 minut trwała transmisja premiery teledysku Dale'a pt. Nazwisko. Na to wydarzenie zaproszono wiele gwiazd, ale tylko część z nich miała możliwość przejścia po czerwonym dywanie.

A na samym końcu On. Dale. Niczym Jędker Realista a.k.a. Od Fleszy Dystans przedstawił profil swojej twórczości z ogromną dawką skromności. Nie jest tajemnicą, że główną rolę w kooperacji TRP Label z Dale'm grały pieniądze. Budżet był kosmiczny. Próżno szukać rapera, który dysponował 100 tys. euro na realizację JEDNEGO klipu w Polsce. 

Kawałek ma nietuzinkowy przekaz, Dale nawija o pieniądzach, o życiu rapera, także wydawać by się mogło, że braggadocio pełną parą. Ale pozory mogą mylić. Sprawdź co do pokazania miał Dale z TRP Label...

(KLIP OD 35:20)

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy