UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Dawid Kaen Starejki powraca odmieniony

Jesteśmy po premierze kolejnego  albumu " DEBIUT", który jest zupełnie inny od poprzednich.

3 marca Kaen wypuścił swój nowy kążek pod szyldem PROSTO, którego odsłuch w całości dostępny jest w serwisie YouTube. Jest to nowa droga muzyczna tego rapera. Pierwszą zmianą względem poprzednich produkcji jest zdjęcie maski. Drugą to, że nie współpracuje juz z producentem, z którym współpracował dotychczas.

Nad nowym albumem pracowało wiele osób: "miks" producentów, kompozytorów, muzyków sesyjnych (jak Paweł Biderman, Marek Walaszek, Poszwixxx, Świerzba, DNA, GeezyBeatz, Drumma Battalion czy Tomek Torres), wokalistów (Kamil Bijoś, Mateusz Krautwurst, Lanberry, Sylwia Dynek, Michał Grobelny), perkusistów, gitarzystów, a nawet kwartet smyczkowy.


W połowie pracy nad płytą Kaen stracił głos. Przeszedł kilkumiesięczne leczenie.
" Dla rapera stracić głos, to tak jak malarzowi połamać ręce, piłkarzowi nogi."


Część dochodów ze sprzedaży albumu przeznaczona będzie na budowę szkoły dla dzieci z Wilgii z Ośrodka Socjoterapeutycznego "Wspólny Dom". Sam 29 letni raper nie miał łatwego życia. Alkohol i narkotyki stoczyły go na dno, ale potrafił się od tego dna odbić. Trzy lata temu pożegnał się z używkami. Kaen trenuje kickboxing. Robi to tylko dla siebiei nie planuje udziału w żadnych zawodach. Między innymi o tym raper rozmawiał w wywiadzie dla nazajawie.pl:

Jedni go kochają, inni nienawidzą, jednak Kaen to człowiek o złotym sercu. Chętny nieść pomoc innym, co sprawia mu wielką radość i przyjemność.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy