UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Dedis, finalista pierwszej edycji "ŻYWYRAP!" dostał szansę na legalny debiut

Temat konkursu "ŻYWYRAP!" przewijał się na łamach StringUP kilkukrotnie. Dziś dowiedzieliśmy się, że finalista pierwszej edycji programu - Dedis, oceniany na oczach internautów przez WdoWę, Peję, WSZ i Bilona, jest na dobrej drodze do nagrania pierwszego legala.

23-latek z Mysłowic został objęty wsparciem marki #ILLEGAL. Dostaliśmy oficjalne info, że współpraca ta jest nawiązana na okres najbliższych kilku miesięcy, a jej owocem może być legalne wydawnictwo.

Byłby to niewątpliwy sukces rapera, ponieważ scena jest obecnie bardzo mocno nasycona "świeżą krwią". Rodzi to także wątpliwości, czy Dawid będzie miał odpowiednią siłę przebicia. No cóż, po najnowszym klipie (pod artykułem) wnioskować można, że energia z pewnością jest duża. Z drugiej jednak strony ilu już było raperów, którzy nawijali, że będą w rapie po grobową deskę, po czym nagle znikali i nikt już więcej o nich nie pytał...

Życzymy młodemu Dedisowi sukcesów, a kolejnymi informacjami o jego współpracy z #ILLEGAL będziemy się z Wami dzielić na bieżąco.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy