UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Dobra passa O.S.T.R.'a trwa

Zarówno ten, ale w szczególności poprzedni rok dla Adama Ostrowskiego to czas samych sukcesów. Wszystko dzieki płycie "Życie po śmierci", która zdobyła potrójną platynę.

To nie lada wyczyn, gdyż aby osiągnąć to wyróżnienie na koncie trzeba mieć 90 tysięcy sprzedanych płyt. Ostry zrobił to z nawiązką. Do diamentu brakuje mu już tylko albo aż 50 tysięcy sztuk. Lista sukcesów O.S.T.R.'a zwiazanych z jego najnowyszym albumem jest długa, lecz jeszcze nie zamknięta. Kolejnym wyróżnieniem jest zajęcie najwyższego stopnia podium w internetowym plebiscycie O!Lśnienia. Znalazł sie wśród takich artystów jak Monika Brodka, Wojciech Smarzowski, Szczepan Twardoch, Jan Matuszyński czy Paweł Miśkiewicz. W ostatecznym rozrachunku zwyciężył z Moniką Brodką. Kategoria w jakiej O.S.T.R. byl nominowany to muzyka popularna. Cała gala transmitowana była wyłącznie przez internet.

Pasmo sukcesów rapera się nie kończy, jak widać jakość i szczerość sama się broni. Ostry jest teraz w trakcie trasy koncertowej, o której pisaliśmy już wcześniej (O.S.T.R. wyrusza w trasę inną niż dotychczas). Jest trzynasty miesiąc po premierze, a jego album wciąż plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedajacych sie płyt OLiS.

To co, teraz diament?

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy