Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(../../../../images/news/tau-laczone.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer24218/public_html/stringup/:/home/virtuals/stringup.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: getimagesize(../../../../images/news/tau-laczone.jpg): failed to open stream: Operation not permitted in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 408
Dwuplytowy album Tau już w całości dostępny w sieci

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Dwuplytowy album Tau już w całości dostępny w sieci

Wszystki fanów kieleckiego rapera Tau zapraszamy do odsłuchu jego najnowszej producji. Mianowicie chidzi o dwypłytowy album ON, który już w całości możemy osłuchać za pośrednictwem serwisu YouTube.

Pojawiły się one w kolejności ON - 26 maja, OFF - 27 maja. Każda z płyt zawiera po 13 utworów. Większość beatów wyprodukowana została przez producenta soSpecial jednak na pierwszym krążku powiawia sie też twórczość Gibbs'a oraz samego autora tekstów.

Jedynym gościem na albumie jest Anatom, młody zawodnik wytwórni Tau oraz tegoroczny Młody Wilk.

Zapraszamy serdecznie do odsłuchania obu płyt, do których odsłuchy znajdziecie na naszej stronie. W trosce o wasz czas odnośniki znajdziecie poniżej.

Tau - ON (Odsłuch płyty)
Tau - OFF (Odsłuch płyty)

Nasze poprzednie artykuły tematyczne:
Płyta Tau - ON już w kwietniu
Kolejny singiel Tau już w sieci. Kooperacja z uczestnikiem Młodych Wilków

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy