UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

"Dym" jako singiel zapowiadający nowy album Palucha

Miejmy nadzieje, że ten album nas nie zawiedzie i zapowiadający go singiel Dym jest tylko cząstką genialnej całości do jakiej niewątpliwie zostaliśmy przyzwyczajeni przez Palucha.  

Prezentujemy wam pierwszy singiel zapowiadający nowy album Palucha, który zatytułowany został "Złota Owca". Pierwszy kawałek nosi tytuł "Dym", za którego produkcję odpowiada Julas. 

Premiera albumu zapowiedziana jest na jesień tego roku. 

Takimi słowami opisany jest przez twórców ten singiel: 

"Tym razem jest to utwór na klimatycznym ale dynamicznym bicie Julasa, naczelnego producenta Palucha. Numer skłania do refleksji nad codziennym pędem za pieniądzem oraz zwraca uwagę na często błędne priorytety wśród społeczeństwa".

Po dwóch niesamowicie dobrych premierach Palucha w roku 2016, czyli "10/29" (Platyna) i "Ostatni Krzyk Osiedla" (Podwójna platyna) poprzeczką postawiona jest bardzo wysoko, ale nie mamy wątpliwości, że i tek album będzie na tym albo jeszcze wyższym poziomie.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy