UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Ekipa z BC Records na dzikiej wyprawie w szkockich Highlandach

BC Records, czyli studio wytwórni TRP Label odpowiada za wiele ciekawych projektów muzycznych oraz publicystycznych. To im jednak nie wystarczyło i wybrali się w podróż "w nieznane". 

Profil muzyczny studia BC Records jest na prawdę oryginalny. Próżno dziś szukać niektórych z tych brzmień na rynku hip-hopowym. Najlepszym przykładem niech będzie to nagranie:


Pewnego dnia po namowach jednego z współpracownikow chłopaki z BC Records zaczęli przygotowywać się do niecodziennej aktywności fizycznej. Sprzed ekranów monitorów wybrali się na ekstremalny trip. Ekstremalny to pojęcie względne, jednak w tym przypadku punkt widzenia z pewnością zależał od punktu siedzenia.

Na wyprawę zabrali ze sobą drona, sprzęt video i 15 kilogramowe plecaki. Sama podróż na miejsce startu była wyczerpująca, a to dopiero początek przygody...

Cała seria:

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy