UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

eLDeZet jeszcze w tym roku wypuszcza nielegal. Dziś premiera singla "Sól w oku"

Po ponad 2 latach przerwy od nagrywek w kieleckim podziemiu, z nowym materiałem powraca eLDeZet. Płyta o nieznanej jeszcze nazwie jest już w całości nagrana, a premiera według zapowiedzi autora będzie miała miejsce w pierwszej połowie tego roku.

eLDeZet reprezentujący kieleckie Herby to raper, na którego powrót niewątpliwie czeka wiele osób związanych z podziemiem. Na swoim koncie ma kilka płyt solowych. Oprócz tego bardzo często udzielał się gościnnie i brał udział w wielu kolaboracjach. W 2011 roku wygrał Scyzoryki w kategorii hip-hop pokonując tym samym The Thors, Kaniwę, Antona, Znajdę oraz Mrl'a. Poniżej film z rozdania nagród.

W tym roku premiera płyty eLDeZet'a zbiega się z dziewiątą edycją tego corocznego festiwalu. Raper został nominowany do nagrody w kategoriach hip-hop oraz teledysk. Na temat Scyzoryków więcej informacji już wkrótce. Dziś premierę ma pierwszy singiel pt. "Sól w oku".

 

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy

najpopularniejsze newsy