Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(../../../../images/news/eldezet.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer24218/public_html/stringup/:/home/virtuals/stringup.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: getimagesize(../../../../images/news/eldezet.jpg): failed to open stream: Operation not permitted in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 408
eLDeZet jeszcze w tym roku wypuszcza nielegal. Dziś premiera singla "Sól w oku"

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

eLDeZet jeszcze w tym roku wypuszcza nielegal. Dziś premiera singla "Sól w oku"

Po ponad 2 latach przerwy od nagrywek w kieleckim podziemiu, z nowym materiałem powraca eLDeZet. Płyta o nieznanej jeszcze nazwie jest już w całości nagrana, a premiera według zapowiedzi autora będzie miała miejsce w pierwszej połowie tego roku.

eLDeZet reprezentujący kieleckie Herby to raper, na którego powrót niewątpliwie czeka wiele osób związanych z podziemiem. Na swoim koncie ma kilka płyt solowych. Oprócz tego bardzo często udzielał się gościnnie i brał udział w wielu kolaboracjach. W 2011 roku wygrał Scyzoryki w kategorii hip-hop pokonując tym samym The Thors, Kaniwę, Antona, Znajdę oraz Mrl'a. Poniżej film z rozdania nagród.

W tym roku premiera płyty eLDeZet'a zbiega się z dziewiątą edycją tego corocznego festiwalu. Raper został nominowany do nagrody w kategoriach hip-hop oraz teledysk. Na temat Scyzoryków więcej informacji już wkrótce. Dziś premierę ma pierwszy singiel pt. "Sól w oku".

 

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy