UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Garść świeżych informacji od Popka

Niedawno Popek podzielił się informacjami, z których możemy dowiedzieć się sporo na jego temat i nie tylko.

Wszyscy wiemy, że życie Popka jest bardzo intensywne i barwne. Dla jednych jego persona jest kontrowersyjna, lecz ciekawa. Dla innych kontrowersyjna i idiotyczna. Jedno jest pewne, kontrowersji nie można mu odmówić.

Popek to artysta, który jak sam o sobie mówi, czego się nie dotknie zamienia w złoto lub platynę. Czasem nawet w diament. Oczywiście chodzi o projekty muzyczne. Jego stosunek do tych wyróżnień jest o dziwo obojętny, twierdzi tylko, że lubi sobie czasem na nie popatrzeć.

 

Płyta " Trzech Króli" zapowiada się ciekawie. Oczekiwania Popka apropo tego krążka są, hmm...

Sam autor ma jedynie nadzieję, że album odniesie podobny sukces jak jego jedna z poprzednich płyt "Król Albanii". Dla jednych próg ten jest nieosiągalny, a dla innych to "oczywista oczywistość".

Wiemy ponadto, że Popek na pewno nie będzie kontynuował serii "Gang Albanii" w niezmienionym składzie z Borixonem i Alibabą. Musiało wydarzyć się coś co ich bardzo poróżniło, bo "Król" nie oszczędza obraźliwych słów w stronę Rozbójnika. Jest jednak szansa na dalszą współpracę z Borixonem.

 

Czy Popek po takiej ilości sukcesów jest przebrzydle bogatym człowiekiem i stać go na wszystko czego sobie zapragnie?

Faktem jest, że nie szczędzi sobie na zachcianki i, na przykład, nosi na szyi łańcuch z zawieszką wartą około 50 tysięcy złotych ale jak sam twierdzi nie ma pieniędzy. "Słaby ze mnie biznesmen", tak mówi sam o sobie. Pieniądze szybko do niego przychodzą, a jeszcze szybciej je wydaje. Marzy o wybudowaniu domu, ale brakuje mu funduszy. Pamiętacie jak na jednym ze swoich video pokazuje, jaki sobie kupił dom za bagatela 3,5 mln? Jak się okazuje to nie była jego posiadłość.

Juz dziś (11 marca) odbędzie się roast Popka. Pisaliśmy o tym już wcześniej (link). Paweł Rak zapewnia, że nie ma takiego tematu, który by go rozwścieczył, więc występujący nie mają się czego bać. Twierdzi, że ma ogromny dystans do samego siebie, chociażby pokazując różne dziwne akcje ze swojego życia na kanale Youtube.

Niestety nie będzie możliwości obejrzenia roastu w TV, ani nawet w internecie. Będą obecne tylko oficjalne kamery, które zarejestrują wszystkie występy, następnie będzie zmontowane video i wypuszczone na nośniku DVD. Mamy zapewnienia, że nie potrwa to dłużej, niż kilka tygodni od momentu samego roastu. 

 

Podsumowując.

Popek ostatnimi czasy zrobił spory szum na rynku muzycznym i na pewno jeszcze długi czas będzie o nim głośno. Jest jednak w takim punkcie swojej kariery, że bardzo łatwo może spaść na dno tak szybko jak wzbil się na szczyt. Balansuje po bardo cienkiej linii między kontrowersją, a całkowitą przesadą i kiczem.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy