Warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /szablon/head.inc.php on line 454

Warning: getimagesize(http://rapwersy.pl/wp-content/uploads/2017/03/kaen-granice-feat-mateusz-krautw-1000x600.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /szablon/head.inc.php on line 454

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Granice Kaena z płyty Debiut z nowym teledyskiem

Wczoraj tj. 21 marca na kanale wytwórni, z którą współpracuje KaeN pojawił się klip do jednego z kawałków z najnowszej płyty artysty pt. "Debiut".

"Granice", bo właśnie ten kawałek doczekał się teledysku niewątpliwie budzi pozytywne emocje. Refren śpiewany przez Mateusza Krautwursta wpada w ucho. Wystarczy raz odsłuchać numer i tekst zostaje w głowie.

Połączenie dobrego utworu z nieprzeciętnym teledyskiem wyprodukowanym przez ApelRecords daje nam jedną całość miłą dla ucha i oka. 

Teledysk:

Odsłuch całej płyty (link).

 

Najnowszy album Kaena można dalej zamawiać na stronie Prosto (link).

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy