UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Jędrzej i jego kawałek "Mama się nie dowie"

Znany z częstych udziałów w bitwach na słowa, Jędrzej ponownie dodaje kawałek pt. Mama się nie dowie". Pojawił się on już w zeszłym roku ale zniknął on z sieci i po namowach internautów i ogromnej ilości wiadomości wrócił do odsłuchu.  

Odsłuch:

Kawałek ten jednak nie zapowiada żadnej większej działalności ani dłuższych materiałów. Jak wcześniej wspomnieliśmy pojawił się on po namowach fanów. 

Za realizacje/Mix/Master odpowiada ekipa SprawdźToStudio. Grafika to zasługa Kodu. Rap i słowa to oczywiście Jędrzej. Kawałek pojawił się na kanale Youtube Altereggo Records. 

Sugestia autora kawałka:

"Co tu dużo pisać wariaty. Puszczajcie ten numer swoim kobietom za każdym razem kiedy będą miały jakieś "ale" lub będą się czegoś bały! Co tu dużo pisać miłe Panie! Obiecać wam mogę wiele, ale zapewnić tylko jedno - wasza Mama się o tym nie dowie".

Zachęcamy do śledzenia profili Facebook'owych Jędrzeja i Altereggo Records.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy