UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Kilka słów od Pawbeats'a. Szykuje się kolejna premiera w 2017 roku

Pochodzący z Bydgoszczy muzyk, kompozytor, aranżer i producent muzyczny szerzej znany jako Pawbeats obiecuje, że "Chakra" stworzona wspólnie z Kalim to nie jest jego ostatnie słowo w bieżącym roku. Narobił smaka wszystkim swoim fanom już w zeszłym roku mówiąc:

"Obiecałem Wam rok temu dwie płyty w 2017 i to się spełni".

Nie da się ukryć, że ich wspólny album to strzał w dziesiątkę, a jeśli nie to na pewno strzał bardzo wysoko punktowany. Na ten moment "Chakra" znajduje się na drugim miejscu notowania OLiS tuż pod albumem Peji "Remisja". Recenzenci wypowiadają się na temat płyty w samych superlatywach. Jeśli Marcin Pawłowski aka Pawbeats, dotrzyma obietnicy i pójdzie za ciosem, to w tym roku możemy spodziewać się jego kolejnego albumu tym razem wydanego samodzielnie. Dowiadujemy się o tym z samego źródła tj. oficjalnego Facebook'a Marcina.

"Zdecydowałem, że najnowszy album producencki, nad którym pracuję, będę wydawał wyjątkowo samodzielnie, co jest efektem moich przemyśleń odnośnie koncepcji tej płyty, którą pewnie niebawem zacznę Wam zdradzać."

Poruszając temat bydgoskiego producenta, grzechem byłoby nie wspomnieć o jego dwóch pierwszych, autorskich albumach studyjnych.

Tym pierwszym, notabene z większym sukcesem, albumem była "Utopia". Wydany został 12 września 2014 nakładem wytworni Step Records. 17 kwietnia minęły dokładnie dwa lata, kiedy to Pawbeats został nagrodzony złotą płytą, którą wręczył mu dyrektor Step Records. Sam Marcin Pawłowski w dniu rocznicy tego wyróżnienia nie wypowiada się zbyt wylewnie na temat "Utopi".

"Powiedziałem już wszystko co mogę o tym albumie, jak bardzo jest dla mnie ważny i jak wiele życia na nim zostawiłem. Chciałbym, by był tak istotny również dla Was".

Drugim albumem jest oczywiście "Pawbeats Orchestra". Premiera tej płyty miała miejsce 29 lutego 2016 i została wydana również nakładem wytwórni Step Records. Ten krążek nie odniósł już takiego sukcesu jak poprzedni, co nie znaczy, że jest pod jakimś względem gorszy. Są to dwa odrębne projekty i najwidoczniej ten pierwszy bardziej przypadł do gustu fanom.

Chciałoby się powiedzieć, że sukcesy, jakie odniosły oba albumy, nie są adekwatne do ich genialnej aranżacji, zaproszonych gości i całokształtu. Miejmy nadzieje, że obiecany już kolejny album Pawbeats'a będzie pieczołowicie przygotowanym projektem dopieszczonym co do joty, który tym razem zaliczy najwyższy stopień podium notowania OLiS.

Nasze tematyczne artykuły:

Kali składa hołd muzie. Trzeci oficjalny Teledysk z płyty "Chakra"

Kali i Pawbeats mają smutną wiadomość dla fanów...

Kali nagrywa instrumenty na swoją płytę

Kali x Pawbeats - Korzenie (Teledysk Promujący album)

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy