UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Klub 27 czyli klub samobójców? Mocna akcja promująca...

Przed pojawieniem się klipu "Klub 27" raper nagrał film, w którym rozliczył współpracę m. in. z Quebonafide, Żabsonem czy ReTo.

Solar opowiadał w swoim materiale o tym, że został wystawiony i to w najgorszym momencie... tuż przed rozpoczęciem preorderu swojej nadal niedokończonej płyty. W dodatku miał mieć coraz poważniejsze problemy finansowe. Mimo wyciągnięcia Quebonafide do mainstreamu, ten teraz nie odbiera telefonów, podobnie jak cała reszta "ziomków".

Solar swoim performance'm nabrał też nas.

Oglądając pierwszy raz wspomniane wideo odnieśliśmy wrażenie, że jest autentyczne. Postanowiliśmy jednak poczekać na rozwój wydarzeń i nie publikować tej informacji na StringUP. Chcieliśmy, żeby strony konfliktu odniosły się do słów Solara, jednak najpierw pojawiło się wyjaśnienie samego autora. Raper przyznaje, że efekt wrzucenia kontrowersyjnego filmu przerósł nawet jego. Wiele osób przesyłało mu oferty pomocy czy to w remiksach kawałków, czy też w rozwiązaniu konfliktu. Byli też tacy, którzy obwiniali za wszystko Białasa. 

Jest to część promocji płyty "Klub 27".

 Okazuje się, że film nie był początkiem performance'u. Obserwujący media społecznościowe Solara już jakiś czas temu mogli zauważyć depresyjne wpisy nawiązujące między innymi do tematu samobójstwa.

Tytuł nadchodzącej płyty "Klub 27" nawiązuje bowiem do artystów, którzy właśnie w wieku 27 lat zginęli śmiercią tragiczną. Solar mając właśnie tyle lat na karku postanowił udawać depresję i nabrać ludzi, że zmierza ku najgorszemu. 

Wyjaśnienie ostatnich wydarzeń.

Dostępny jest już film o powodach rozpoczęcia właśnie takiej akcji promocyjnej swojego nadchodzącego albumu. Raper przyznaje się, że celowo nagrywał pod wpływem alkoholu, żeby uwiarygodnić swój przekaz. O całości wiedziały wcześniej osoby, które Solar atakował i godziły się one na udział w zmyślonej historii. 

Ci, którzy nabrali się i uwierzyli w pierwszy film są przez autora namawiani do przemyślenia jak duże korporacje i rządy mogą manipulować ludźmi mając olbrzymie budżety i możliwości.

 

Sprawdź wszystkie informacje o płycie Solar "Klub 27":

Solar "Klub 27"

(Warszawa, 8 grudnia 2017, SB Maffija)

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy