UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Krzysztof Kozak został raperem. Za dwa tygodnie premiera jego debiutu El Tornado

Krzysztof Kozak to człowiek, który mimo nieubłaganie mijających lat wciąż potrafi wbić się w aktualne trendy. Wydawałoby się nielogiczne porzucenie olbrzymiego doświadczenia sprzed lat i pójście w stronę hip-hopowej nowomody, jednak KozaNosTra ma swoje indywidualne podejście i intuicję, która już wkrótce będzie miała szansę przeżyć swoją drugą młodość.

Właśnie ma premierę debiutancki krążek Kozaka pt. "El tornado". Wydawca oraz, już oficjalnie, raper zamykając po dziesięciu latach działalności swój punkt z płytami na Dworcu Zachodnim w Warszawie mówił w rozmowie z Hubertem Kęską dla serwisu weszlo.com, że ma dość siedzenia pod ziemią. Niedawno rozpoczął nową serię vlogów na swoim kanale YouTube, nagrał płytę i jest tym podjarany jak nigdy wcześniej.

Kiedy Krzysztof Kozak reaktywował swoją wytwórnię RRX Dessant z pewnością liczył na większe zainteresowanie produkcjami swoich podopiecznych. Wyświetlenia na poziomach nieprzekraczających 10 tysięcy z pewnością nie są powodem do zadowolenia w świecie milionowych odsłon klipów topowych wytwórni. Wtedy to po nominacji TomB'a KNT nagrał swoje #Hot16Challenge. Dodatkowego fejmu całej akcji z pewnością dodał TEDE podłapując słek i sypiąc go dalej.

Skoro rap Kozaka robił taką furorę w internecie grzechem byłoby nie wykorzystanie sytuacji i nie postawienie drugiego kroku. Wspólnie z producentem OG Broo nagrali krążek, który jest odpowiedzią na reakcje fanów. KozaNosTra podsumowuje ją w kilku słowach: "majstersztyk jeżeli chodzi o technikę, muzykę i pomysły" i dodaje, że w planach są koncerty promujące "El tornado". Do tej pory pojawił się jeden teledysk pt. "Kto zgarnia fejm".


Przejdź na stronę płyty KozaNosTra - El Tornado, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy