UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Kubi... robisz to źle!

We wszystkim, co staje się medialne bardzo ważny jest PR. Postrzeganie muzyki rap przez ludzi spoza środowiska często wiąże się z większymi zasięgami i lepszym potencjałem zarobkowym dla twórców. Niestety nie wszyscy to rozumieją.

Do "fast music" słuchacze przyzwyczaili się już dawno, a dzieciaki na koncertach bujają się zupełnie inaczej niż 10 lat temu.

Lata mijają, choć producenci zawsze lubili chwalić się swoim warsztatem. I oglądało się to z mega zajawką. Sam pamiętam, że uwielbiałem wracać do filmu francuskiego 20syl'a:

Tej siły już nie powstrzymamy...

Dzisiaj mamy inne standardy. Kto by pomyślał wracać do MPC 2000, przecież byłoby to uwstecznienie. I choć sama maszyna wciąż trzyma swoją cenę, to jej prawdziwą wartość dostrzegą tylko zajawkowicze.

Cóż... Mówi się, że nie powinno się pytać jak się robi parówki i politykę. Dzisiaj możemy do tego powiedzenia dopisać podkłady hip-hopowe. Smutne to...

 

 

Michał Chmielewski

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy