Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(../../../../newsyzdj/mejson.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer24218/public_html/stringup/:/home/virtuals/stringup.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: getimagesize(../../../../newsyzdj/mejson.jpg): failed to open stream: Operation not permitted in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 408
MaxFloLab rekrutuje Mejsona. Płyta już wkrótce.

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

MaxFloLab rekrutuje Mejsona. Płyta już wkrótce.

Ekipa MaxFloLab z pierwszym dniem wiosny przyjęła pod swoje skrzydła nowego zawodnika. Jest nim Mejson czyli Szymon Trębacz z Krapkowic.

W wieku 13 lat Mejson wydał pierwszy mixtape "Trzy". Rok później dokonuje czegoś, o czym marzy każdy początkujący raper, supportuje Małpę i Jareckiego. W 2012 r. publikuje mixtape "Nie prowokuj", a dwa lata później Mejson prezentuje się trzeci raz w materiale "Rap o rapie". Szymon nie zwalniał tempa i już w 2014 r. utwór "Ile jeszcze" promuje imprezę charytatywną w Krapkowicach. W grudniu zajmuje 1. miejsce w przeglądzie hip-hopowym "Siła słowa" w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie jego talent i potencjał dostrzega Rahim. Następnie zostaje laureatem konkursu „Feat. Christofer Luca" na zwrotkę do plyty producenckiej Christofera Lucy. Mejson dogrywa się do numeru "Politycy ” z albumu "Stopy i werble” i znajduje się m. in. wśród takich artystów, jak: Rahim, Fokus, Bob One, Bas Tajpan, Kleszcz, Nerwus czy Bejf.

Niebawem 21 letni raper zaprezentuje nam swój solowy album pt. "Ludzkie domino". Już dziś mamy dostęp do klipu zwiastującego nowa płytę. Nosi on tytuł "Awangardi flow".


Za produkcję muzyczną utworu odpowiada BeJotKa. Realizacją teledysku zajął się Michał Sulich z grupy filmowej Salty Skills Films.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy