UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Medium? Nie... To już przeszłość. Tau - Do Końca Świata

Wczoraj była szósta rocznica przmiany duchowej kielckiego rapera. Dokładnie 4.04.2011 r. podjął decyzję aby rozpocząć nowe życie. Nawiązując dialog z Bogiem stał się innym człowiekiem, a jego rap jest tego doskonałym przykładem.

Niegdyś Medium, a dziś Tau w tę ważną dla siebie rocznicę udostępnia kawałek bardzo wymowny i uderzający mocno w temat swojego nawrócenia.

Muzyka i słowa to dzieło samego Tau. Fotografie jakie zostały wykoprzystane w wizualizacji pochodzą z prywatnych zbiorów takich osób jak: Konrad Kaczmarkiewicz, Karolina Wilczyńska, Karina Klepacka, Marcin Grabski, Michał Wach.

Opinii na temat nawrócenia Tau jest wiele. Jedni widzą teraz człowieka pełnego wiary w Boga. Pozytywnie nastawionego do życia, który tworzy muzykę opartą na swoich przemyśleniach i faktach z życia po przemianie duchowej. Inni twierdzą, że to co robi przekracza pewne granice, komentując tymi słowami rzekome uzdrowienia podczas koncertów rapera. Jedno jest pewne. Czwarty dzień kwietnia 2011 roku był dla Piotra Kowalczyka dniem przełomowym. W swiecie pełnym zła, brudu, alkoholu i narkotyków potrafił odnaleźć właściwą scieżkę, którą od sześciu lat kroczy, dając świadectwo wielkiej wiary w Boga w swoim rapie.

Każdy z nas ma w swoim życiu ważne daty. Dzień, w którym poznał swoją dziewczynę, a przyszłą żonę czy wpadł na pomysł, który miał pozytywny wpływ na dalsze życie. 4.04.11 to właśnie jedna z takich ważnych dat dla Tau.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy