UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Mikser pomaga freestyle'm

Uśmiechnięty, pozytywny i pełny nadziei człowiek z ogromną chęcią pomagania innym wędruje ulicami Częstochowy z "freestyle'm na ustach". 

Mikser znany jest z naprawdę dobrych freestylów. Na youtube swój kanał  posiada już od października 2012 roku i od tego czasu nagrał wiele filmów.  W 2014 roku był uczestnikiem drugiej edycji programu Żywyrap, w którym doszedł do finału. Ostatecznie nie osiągnął dużego sukcesu.

Najnowsze filmiki Miksera, za którymi kryje się pomóc drugiej osobie, bo właśnie taki postawił sobie cel, pokazują jak wędruje ulicami swojego rodzinnego miasta Częstochowy. Oczywiście nie jest to zwykły spacer. Napotykając przypadkowe osoby, rzeczy czy sklepy opisuje je poprzez freestyle. Materiał jest bez cięć i jak można zaobserwować swoim nieszablonowym zachowaniem powoduje uśmiech na ludzkich twarzach. Świetna inicjatywa, niosący pomoc innym. Gorąco polecamy jego filmy.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy