UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Młody, gniewny, szczery i żądny sceny raper z Teofilowa

10Wierny a w zasadzie Tomek Kowalewski pochodzi z pod łódzkiej wsi Teofilów. Z muzyką odczynienia miał od dawna, lecz jego przygoda z rapowaniem trwa stosunkowo niedługo. Jego teksty są niesamowicie szczere i skłaniające do przemyśleń. Sądzimy, że przy odrobinie szczęścia ten 21-latek może zaistnieć i pokazać się szerszemu gronu odbiorców.

Jak długo rapuje 10Wierny?
Przyznał się nam, że rapuje od 3 miesięcy i jak na tak krótki okres flow jest na wysokim poziomie.
Będziemy bacznie przyglądać się postępom tego młodego rapera z Teofilowa i dzielić się z Wami najnowszymi produkcjami.

W jakiej konwencji utrzymują się kawałki Tomasza Kowalewskiego?
Jak sam twierdzi „Chce by mój styl był bardziej old schoolowy, ale z nutką nowoczesnych dźwięków". W swoich tekstach rapuje o miłości, wierze i szarej rzeczywistości, w jakiej obecnie tkwi, ale robi wszystko, aby zapewnić byt swojej rodzinie.
W jego kawałkach próżno szukać wulgaryzmów i pesymistycznych treści, ale w zamian za to możemy napełnić swoje głowy dobrym przekazem. Serdecznie zapraszamy Was na kanał YouTube, na którym znajdziecie więcej dobrej muzyki od Tomka.

Człowiek, który z rapem wiąże swoją przyszłość chce podzielić się z wami swoim najnowszym kawałkiem zatytułowanym „Jestem". Jest to, można by rzec swoista wizytówka Tomka zawarta w jednym kawałku.

Odsłuch:

Jak sam twierdzi w muzykę wkłada całe swoje serce co myślimy ma przełożenie na kawałki. 10Wierny chce dotrzeć do większego grona odbiorców. Pragnie, aby jego teksty usłyszało więcej fanów naszej muzyki. Jeśli chcecie wesprzeć młodą krew udostępnijcie ten krótki tekst. To na pewno zagrzeje do dalszego tworzenia Tomasza.

10Wierny. Skąd taka ksywa?
„Jestem bardzo wierzącą osoba i właśnie stąd wzięła się moja ksywa".

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy