UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

infoPolub nasz fanpage i bądź na bieżąco!

Dejan & Szatt "Golden Mic EP"

schedule Premiera: 10 sierpnia 2011


roomMiasto: KielceDejan to młody kielecki MC, który rok przed ukazaniem się "Golden Mic EP" udanie pokazał się mixtape'em "Kielce Się Walą".

Następnie zaczął pracować (pod skrzydłami dowodzonego przez Tusza Na Rękach Gruby Kot Records nad nowym, pełnowymiarowym albumem "Złoty Mikrofon".

Jakiś czas później, po ukazaniu się promovideo oznajmił jednak, że płyta z różnych powodów nie wyjdzie, spisał materiał na straty i był pewien, że wokale całkowicie przepadły. Okazało się, że Tusz Na Rękach przypadkowo odkopał niedawno nagrane już wokale. Razem z producentem Szattem postanowił zrobić Dejanowi niespodziankę i nie dopuścić do tego, by kawałki na dobre pokryły się kurzem.

Efektem jest krótka, 10-minutowa EP-ka "Golden Mic", która powstała w efekcie zremixowania niepublikowanych wokali nagranych na "Złoty Mikrofon".

Rap: Dejan
Produkcja: Szatt
Realizajca wokali, mix/master: Tusz na Rękach
Gruby Kot Records 2011

 

Dodaj swoją płytę

Dejan - dyskografia