UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

O współpracy wielkiego koncernu z Pezetem i Małolatem

Czy to próba wypromowania "odgrzewanego kotleta" na plecach koncernu Coca Cola? Może chęć łatwego zarobienia i zainkasowania kilku złotych, a może poprostu Sprite to ulubiony napój braci Kaplińskich? Takie pytania nasuwają się po zobaczeniu spotu reklamowego tego napoju z wykorzystaniem wokalu Pezeta i talentu lektorskiego Małolata.

Już od dawna większość poczynań związanych z twórczością Pezeta wspierana była przez wielkie firmy. Nie od dziś wiadomo, że warszawski raper w swoich kawałkach lokuje produkty chociażby marki Reebok, z którą współpracuje od lat. Zobaczcie sami:

W 2012 roku rekalował portal Microsoft Skydrive nagrywając specjalnie z tej okazji kawałek. W ubiegłym orku nawiązał współprace z firmą Play. Przykładów można by mnożyć ale czy ma to sens ?

Tym razem wziął udział w akcji "Sprite: Born to RFRSH".

Raper mówi, że to dopiero początek ich współpracy z koncernem Coca Cola. Sprite wspiera braci Kaplińskich w reedycji albumu "Dziś w moim mieście". Co prawda album ma być rozbudowany o jeden nowy kawałek, ale "odgrzany kotlet" na pewno nie będzie smakował już tak samo. Jak zapewnia Pezet, kawałek już jest nagrany, a nad klipem trwają jeszcze prace. Album ma trafić do sklepów w połowie roku, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Pezet nie ma na siebie pomysłu. Nie może pogodzić się z nowymi trendami, a jego stary, dobry styl nie do końca pasuje do dzisiejszej nowej szkoły. Więcej na ten temat znajdziecie w linku poniżej:

Pezet: "szereg razy uprawiałem chałturnictwo"
 

Pezet to nie jedyny polski raper, który reklamował Sprite.

W 2007 roku do promocji swojej marki poproszono o pomoc ostatnio bardzo prężnie działającego rapera. Mowa oczywiście o Tede. Wziął on wtedy udział w akcji "Wyzywam Cię".

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy