UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Oni mieli najwięcej wyświetleń w marcu

Marzec należał właśnie do nich. Oto pięć teledysków, które w ubiegłym miesiącu cieszyły się największą popularnością na youtube.

Pierwszy w zestawieniu jest PlanBe. Jego teledysk do numeru "HOLLYWOOD$" przekroczył niedawno 2 mln wyświetleń.

 

Czwarte miejsce należy do Trzech Króli. Niewątpliwie aktualna popularność Popka miała na to olbrzymi wpływ. "Czego sercu nie żal" - obecnie ponad 2,6 mln wyświetleń.

 

Kolejne miejsce to Kali i Pawbeats z kawałkiem "Zwierciadło". Ten singiel płyty Chakra przekroczył już 3 mln wyświetleń.

 

Srebro w marcu otrzymał Borixon. Temperatura przed premierą "Koktajlu" była podgrzewana systematycznie. Zaowocowało to niezłą sprzedażą preorderu płyty oraz niespełna 3,4 milionami wyświetleń singla "JACKIECHAN".

 

Kto mógł przeskoczyć Borixona w wyściugu o pierwsze miejsce? Odpowiedź jest tylko jedna. Młode Wilki. Kolejna edycja projektu Popkillera przybliżyła nam kilka nowych twarzy. Choć niektórzy z uczestnikow MW mieli już sporą bazę fanów, byli na ukończeniu płyt solowych i nie dla wszystkich wybór takich raperów był uzasadniony, to właśnie taki zabieg pozwolił Popkillerowi przeskoczyć pewien próg. Pierwsze miejsce - Młode Wilki 5 - "Dla nas".

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy