Warning: getimagesize(http://polskirap.com.pl/wp-content/uploads/paluch-ostatni-krzyk-osiedla-okladka.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /ust.php on line 408
Ostatni Krzyk Osiedla Palucha to już podwójna platyna
Warning: getimagesize(http://polskirap.com.pl/wp-content/uploads/paluch-ostatni-krzyk-osiedla-okladka.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /szablon/head.inc.php on line 454

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Ostatni Krzyk Osiedla Palucha to już podwójna platyna

Rozmawiamy o tym na forum...

Wyniki sprzedaży płyty Palucha juz od samego początku zapowiadały się świetnie. W samym preorderze rozeszło się 7 tysięcy egzemplarzy.

Po pierwszym tygodniu regularnej dystrybucji grono osób posiadających "OKO" powiększyło się o 8 tysięcy co dało płycie miano złotej. Kolejnym szczeblem oczywiście była platyna, czyli 30 000 sprzedanych egzemplarzy. Album Palucha wgryzl się tak mocno w gusta fanów, że i to nie stanowiło dla niego problemów.

Związek Producentów Audio-Video ogłosił informację, dzięki której oficjalnie wiemy, że krążek "pokrył się" podwójna platyną. Paluch może być z siebie dumny tym bardziej, że to nie pierwszy Album poznańskiego rapera, który przekroczył pułap 60 000 sztuk sprzedanych egzemplarzy. Przypominamy, że podwójną platynę posiada także krążek "Lepszego Życia Dealer". Miał on premierę  20 grudnia 2013 roku.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy