UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

O.S.T.R. wyrusza w trasę inną niż dotychczas

Już 10 marca Adam Ostrowski, wszystkim znany jako O.S.T.R. rusza w trasę koncertową ale...

...ta trasa na pewno będzie inna niż możemy się spodziewać. Widowni, bo tak można określić fanów, którzy przybędą na "spektakl" z główną rola O.S.T.R.-a, prezentowane będą utwory z najnowszej płyty "Życie Po Śmierci"  w specjalnie przygotowanej aranżacji.

Razem z Ostrym na scenie będą: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Agnieszka Grela (harfa), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia). Na niektórych koncertach przewidywani są goście specjalni, lecz to na razie nie jest sprecyzowane.

Pisaliśmy już tutaj, że O.S.T.R. jest polskim ambasadorem marki Hennessy. Dlaczego o tym teraz wspominamy? Trasa koncertowa, o której teraz czytasz jest częścią szerszej współpracy Ostrego z marką, która przebiega pod hasłem "Hennessy Never Stop. Never Settle. - O.S.T.R. Autentycznie".

Singlem promującym całą trasę jest kawałek pod tytułem "Życie Po Śmierci". Został do niego nakręcony teledysk, na którym przedstawiona została cała aranżacja wraz z pełnym składem trasy koncertowej "Autentycznie".

Wiosna 2017-go roku dla Adama Ostrowskiego będzie pracowitym, ale miejmy nadzieję, i owocnym okresem. W tym czasie odwiedzi 7 miast. Znamy daty i obiekty, w których wystąpi O.S.T.R.  z "żywym band-em".

Rozpiska trasy:
10.03 - Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
11.03 - Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
16.03 - Kraków, Teatr Variete
17.03 - Kraków, Teatr Variete
25.03 - Łódź, Teatr V6
29.03 - Warszawa, Teatr Syrena
31.03 - Gdańsk, Teatr Szekspirowski
01.04 - Gdańsk, Teatr Szekspirowski
21.04 - Wrocław, Impart
22.04 - Wrocław, Impart
23.04 - Warszawa, Teatr Syrena
29.04 - Toruń, Dwór Artusa

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy