UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

P.A.F.F.: "takiej płyty jeszcze nie było na polskim rynku"

Producent, który został doceniony za granicą głównie za remixy klubowych kawałków, w wakacje tego roku wydaje album producencki pt. "Fala".

Znamy już kilku raperów, którzy udzielają się na tym projekcie. Na pewno wśród gości znajdą się Paluch i Tau, ale swoje zwrotki dopisali także Popek oraz Gargamel. Najprawdopodobniej, z tego grona, tylko Popek utworzy typową dla siebie kreację. Wiemy, że Paluch nagrał się na klubowy, mocno elektroniczny bit, za to Tau poleciał na autotune w klimatach głębokiego trapu.

Wydaje się Wam, że to jakiś wielki żart? Otóż nie! Artur Rawicz w najnowszym wywiadzie z P.A.F.F.'em i Popkiem stwierdził, że szykuje się płyta odważnych ludzi i wiele jest w tym racji. Każdy z uczestników tego projektu, może oprócz Popka, który napisał i nagrał singiel w godzinę, podjął się ciężkiego dla siebie wyzwania. Wyzwania również wizerunkowego.

Premiera albumu producenckiego "Fala" planowany jest na najbliższe wakacje. P.A.F.F. stara się zorganizować premierowy koncert, w którym wezmą udział wszyscy goście. Wyzwanie stoi przed nim wielkie. Ciekawe czy polski słuchacz jest gotowy na taki rap...

Jak dotąd dostaliśmy jeden singiel. "AVE!" w wykonaniu Popka.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy