UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Pezet: "szereg razy uprawiałem chałturnictwo"

"Radio Pezet" niedługo skończy 5 lat. Raper cały czas jest aktywny w mediach społecznościowych, jednak do muzyki mu daleko.

Pezet podobnie do Eldo, za to w opozycji do np. Tede czy Borixona, odcina się od zmian, które zachodzą w polskim rapie. Mimo, że kilka lat temu sam starał się kreować nowe trendy w muzyce, dziś nie może słuchać "nowej szkoły".

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że Pezet jest na etapie kryzysu wieku średniego. Mimo zaledwie 36 lat uważa się za starą osobę, powraca z nostalgią do lat 90'. Z jednej strony tęskni za starymi czasami, z drugiej wspomina, że był rozpoznawalny nie mając z tego faktu żadnej korzyści. Swoim jedynym zawodem nazywa muzykę, jednocześnie nie mogąc znaleźć sobie w niej miejsca. Przyznaje, że jest patentowanym leniem.

 

Pezet się pogubił. Słucha już innej muzyki. Twierdzi, że jara go już coś innego.

Nie znaczy to jednak, że nie planuje juz nagrywać. Ma sporo odłożonych bitów i pisze. Nie mówi za to o żadnych terminach, priorytetowo musi podreperować zdrowie.

Byłoby świetnie znowu usłyszeć coś od Pezeta. Może po nagraniu płyty nie musiałby spamować swoich fanów kolejnymi akcjami promocyjnymi na Facebook'u.

Więcej w wywiadzie na: noisey.vice.com

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy