UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Pytowy Janusz rozlicza Kaena w Telewizji

Ostatnio na Superstacji, w programie telewizyjnym pt. Pytowy Janusz prowadzonym przez Mikołaja „Jaok” Janusza zagościł Dawid "Kaen" Starejki. Poruszyli wiele tematów z przeszłości jak i teraźniejszości. Poznajmy zatem nowe oblicze Kaena.

Dowiadujemy się między innymi o tym, że Kaen juz jako 12 latek zaczął pisać pierwsze teksty. Co prawda sam twierdzi, że wtedy to nawet nie przypominało muzyki ale dzięki temu, że tak wcześnie zaczynał od młodych lat mógł szlifować warsztat.

Zestawione do porównania zostały dwa kawałki , jeden z albumu "Piątek 13-go", a drugi z najnowszego albumy pt. "Debiut". Były one poddane szybkiej ocenie pod względem progresu wokalnego jaki zaliczył Kaen.

To tylko przykłady tematów jakie zostały poruszone w programie. To prawie pół godziny dialogu, z którego możemy dowiedzieć sie naprawdę ciekawych rzeczy.

Odcinek pojawił sie na Youtube na oficjalnym kanale Supersacji. Tytuł jaki został nadany to:
"PYTOWY JANUSZ #73 Nowe oblicze Kaena"
Opis superstacji: "Kaen, popularny raper, kiedyś znany był z osobliwego wizerunku i śmiałego czerpania z wzorców zachodnich, teraz to przeszłość, Kaen nagrywa dla PROSTO, wyrobił sobie własny styl, nie zasłania już twarzy i nie już... właśnie, czego? Obejrzyjcie!"

Musimy wszyscy przyznać, że Kaen odkrył w sobie nowe oblicze, stał się nowym, na pewno lepszym człowiekiem i miejmy nadzieje, że ta zmiana będzie tylko potęgować progres tego rapera.

Cała transmisja przeprowadzonej rozmowy:

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy