UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Quebonafide - Egzotyka. Album już w czerwcu na półkach sklepowych

Egzotyka, bo tak będzie nazywał się album powstawał prawie dwa lata. W tym czasie raper zwiedził sporo świata ponieważ każdy kawałek inspirowany jest innym, często obskurnym, ale na pewno inspirującym miejscem.

"Odwiedziłem mnóstwo pięknych miejsc i tyle samo obskurnych, ale wcale nie mniej inspirujących przybytków, w których przez ostatnie niespełna dwa lata napisałem tę płytę. Odwiedziliśmy sześć kontynentów i przebyliśmy setki tysięcy kilometrów razem z zaufaną świtą, żeby sfinalizować ten projekt. Poznając przy tym mnóstwo ciekawych osób i ucząc się siebie na nowo".

Takimi refleksjami dzieli się z nami raper.

Premiera albumu przewidziana jest na 7 czerwca. Można go już zamawiać w przedsprzedaży. Ci którzy zdecydują się na wcześniej zakup mogą spodziewać się niespodzianek.

"Jak zwykle wrzuciłem dla Was trochę gratisów, których na razie nie zdradzam, ale mogę zapewnić, że w preorderze otrzymacie coś, czego nigdy później nie będzie można kupić".

O czym w zasadzie będzie ten album?

Que na albumie porusza tematy związane miejscami, które odwiedza ale także dzięki licznym, zagranicznym gościom dzieli się swoimi refleksjami na temat atmosfery i kultury swoich dalekich wypraw.

Jak już pisaliśmy album powstawał prawie dwa lata. W sieci pojawia się coraz więcej hejtu na temat nadchodzącej produkcji. Nie pozostaje nam nic więcej jak czekać na premierę i dopiero wtedy wydawać mniej lub bardziej przychylne opinie.

Dołączamy najnowszy singiel, który w drugim dniu od premiery ma ponad 900 tysięcy wyświetleń na YouTube.

 

 

Title: Zorza ;
Artist: Quebonafide ;
Album: Egzotyka ;
Producer: Jorge Méndez ;
Lyrics: Quebonafide ;
Chorus: GVERILLA ;
Mix / Master: Grrracz ;
Video: H D S C V M ;
Label: QueQuality ;

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy