UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Rottenberg czyli Małpa i Mielzky na bitach Returnersów w warunkach niestudyjnych

Hasło "Rottenberg" w ostatnich tygodniach rozpala fanów Małpy i Mielzky'ego. Już w połowie stycznia Łukasz Małkiewicz wrzucił na swój fanpage informację o trasie koncertowej składającej się z 12 występów z dopiskiem "To nie ma prawa się powtórzyć".

Epka została nagrana "na domku" w lesie, w miejscowości Rottenberg już ponad rok temu. Pomysł na tę płytę urodził się dużo wcześniej, jednak realizacja zaczęła się dopiero po zamknięciu solowych projektów Mielzky'ego i Małpy. Nie było większych nadziei i planow w związku z tym wyjazdem, jednak materiał wyszedł na tyle spójny, że raperzy postanowili go wypuścić:

 

Małpa jest świadomy, że jego fani mają co do niego duże wymagania.

Sam nie jest do końca zadowolony ze swojej formy na epce z Mielzky'm i nie ma dalszych planów wydawniczych. Łukasz zajął się tematyką producencką i żartuje, że ma marzenie by Mielon nagrał numer na jego bicie.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy