UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Rozwiąż krzyżówkę i zgarnij nagrody

Pokahontaz organizuje nietypowy konkurs związany z promocją czwartego albumu p.t. "REset".

Najnowszy singiel grupy z Katowic nosi nazwę "Krzyżówka" i jest to ostatni numer przed startem pre-orderu płyty. Podkłady na całe wydawnictwo wyprodukował duet producencki WhiteHouse, co w połączeniu z zapowiedziami Fokusa i Rahima o powrocie do oldschoolowych brzmień, z pewnością cieszy fanów, którzy nie koniecznie odnajdują się w dzisiejszych realiach przepełnionych auto-tune'm.

Krzyżówka - rozwiąż ją, a masz szansę na nagrody.

W słowach zawartych w najnowszym singlu znajdują się odpowiedzi do haseł, które należy odpowiednio umieścić w specjalnie przygotowanym diagramie, który znajduje się poniżej.

Z liter znajdujących się w przyciemnionych polach należy ułożyć odpowiedź. W konkursie wezmą udział osoby, które zamówią pre-order płyty "REset", a w uwagach do zamówienia wpiszą rozwiązanie krzyżówki konkursowej.

Co można wygrać?

Co 20. osoba, która wyśle poprawne hasło otrzyma słuchawki douszne partnera wydawnictwa, marki JBL, a wśród wszystkich zamawiających płytę w przedsprzedaży, którzy rozwiążą krzyżówkę, Rahim w dniu swoich urodzin, 17 listopada, wylosuje laureata nagrody specjalnej. Wydarzenie transmitowane będzie w kanałach social media MaxFloRec i zespołu. Szczęśliwiec zaproszony zostanie na indywidualne spotkanie z Pokahontaz w salonie partnera marki JBL. Podczas spotkania wraz z artystami będzie miał on okazję przedpremierowo posłuchać "REsetu".

Sprawdź wszystkie informacje o płycie Pokahontaz "REset":

Pokahontaz "REset"

(Katowice, 1 grudnia 2017, MaxFloRec)

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy