UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Skorup & JazBrothers prezentują "Wolnego ziomka". Gościnnie Kuba Knap i Biak

W teledysku "Wolny ziomek" Skorupa i JazBrothers, który w czwartek wleciał na youtube gościnnie pojawiają się Kuba Knap i Biak.

Podkład to połączenie dobrze dobranych sampli i prostej, lecz świetnej perkusji, w której głęboki bęben idealnie współgra z niskim basem. Rap - spokojny. Najbardziej wyróżniającym się głosem w tym mumerze wydaje się być Kuba Knap, który ma tutaj najwięcej luzu.

Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup.

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa Filminati z Gliwic, rodzinnego miasta Skorupa, braci Jaz i Biaka. Mixem i masteringiem numeru zajął się DJ Eprom.

"Wolny ziomek" jest już w sumie 2. odsłoną nowej płyty spod szyldu Skorup & JazBrothers. Następcę "Ludzi chmur" zapowiadał wcześniej singiel "Walet pik" z udziałem Dominiki Majewskiej.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy