UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Świat schodzi na PSI. Eldo nie zagra w Mega Clubie...

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy, że raperzy idą w stronę live bandów. Już dziś musimy poddać ten trend w wątpliwość. Koncert Eldo w katowickim Mega Club'ie w ramach trasy "Psi Live Band Tour" został odwołany...

Cóż... Koncerty czasem się nie odbywają. Zawsze coś może nie zagrać. Tutaj jednak przyczyna jest niepokojąca. Niepokojąca dla fanów Eldoki, oczywiście. Spektakl rapera z żywymi instrumentami został odwołany z powodu niezadowalającej sprzedaży biletów.

Na stronie megaclub.pl czytamy:
Oświadczenie Artysty:
Z przykrością informujemy, że z powodu niewielkiej frekwencji zmuszeni jesteśmy odwołać koncert w Katowicach. Wszystkim, którzy kupili bilety, dziękuję i mam nadzieję, że niebawem będzie nam dane się spotkać. Zwrotów biletów można dokonywać w miejscu ich zakupu: punktach sprzedaży lokalnej, Empikach oraz na Ticketpro.pl

Co ciekawe Eldo udostępnia na swoim fanpage ten sam tekst z podpisem "Oświadczenie Klubu". Pokazuje to, że żadna ze stron nie poczuwa się do odpowiedzialności za zaistniałą sytuację. Jednak to raper traci na odwołaniu koncertu najwięcej. Przecież przygotowanie wydarzenia z udziałem instrumentów jest o wiele trudniejsze i droższe niż zatrudnienie DJ'a i hypemana. 

Czy livebandy w połączeniu z rapem to niewypał?

Niekoniecznie... Po materiałach promocyjnych można wnioskować, że koncert "Pół życia na żywo" Tedego zapełnił Stodołę. OSTR także jest przykładem dobrej organizacji i promocji grania z instrumentami. Problem Eldo może leżeć gdzie indziej. 8 marca pisaliśmy o dziwnej sytuacji, kiedy to raper organizował konkursy na support przed koncertami trasy "Psi Live Band Tour". Przeczytajcie tamte przemyślenia, połączcie je z obecnymi faktami i podzielcie się swoimi wnioskami w komentarzach.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy