UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Szansa na sukces. Tego nie można przepuścić

Spełnienie marzeń, duże wyzwanie, nowe doświadczenie, chęć pokazania się ludziom, sprawdzenie własnych umiejętności. To skłania do pokonywania barier i przeskakiwania kłód rzucanych pod nogi.

Twórczość Tomasza Kowalewskiego, bo to jego osobie poświęcony jest ten artykuł, już nie raz pojawiały się na naszej stronie. Puki co kawałki na kanale YouTube Tomka pojawiają się nieregularnie i nie są częścią jakiegoś większego projektu.

W niedalekiej przyszłości 10WIERNY nagra swój pierwszy studyjny kawałek. To może sprawi, że muzykaTomka zostanie dostrzeżona przez jeszcze większe grono ludzi. Tego serdecznie życzymy.

Jak to wszystko się zaczęło? Czyj to był pomysł?

Kiedyś Tomasz zaczynał swoją przygodę z muzyką od śpiewu. Wtedy dostrzegła go pewna osoba. Pani Marta Strumnik odpowiedzialna za wyszukiwanie młodych talentów dla studia Delphy Records. Zostały zaproponowane warunki, ale niestety dla Tomka nieosiągalne finansowo. Teraz kiedy swoją przyszłość wiąże z rapem i poświęca się temu w całości kieruje swoje ruchy tak aby wykorzystać szansę.

Co zrobić w takiej sytuacji? Jak postąpić, aby nie przegapić swojej okazji?

Ciśnie się na usta, zarobić i odłożyć pieniądze, ale kiedy ma się rodzinę na utrzymaniu i są rzeczy, których nie da się przeskoczyć jedynym sensownym rozwiązaniem byłby napad na bank albo poszukanie kogoś, kto sfinansował by to przedsięwzięcie. To też uczynił młody raper z Teofilowa.

Najlepiej uderzyć od razu do wpływowych osób, a w przypadku Tomka był to wójt z jego gminy. Rozmowy ciągle trwają, ale wiemy, że pieniądze na pewno się znajdą i Tomek prędzej czy później nagra swój studyjny kawałek w Delphy Records.

Niestety nie mamy informacji, kiedy to nastąpi, ale na pewno będziemy informować o rozwoju wydarzeń.

Tymczasem z wielką chęcią chcielibysmy sie podzielic z Wami najnowszym kawałkiem rapera z Teofilowa. Zapraszamy do odsłuchu i dodania motywacji w postaci komentarza.

Dodaj swoją płytę

Zostaw swoją opinię!

Bugs 2017-07-05 14:04feedback

Pozdr!

cool

elo 2017-07-04 22:46feedback

- komputer za 400 zł

- mikrofon pojemnościowy 250 zł

- karta dźwiekowa 250 zł

- darmowe instrumentale z soundclouda/bandcampa

- darmowe oprogramowanie do nagrywania i mixu wokali

Faktycznie nie da się tego przeskoczyć i zamiast godzin w studiu masz minimalny sprzęt w domu 24 na dobe 7 dni w tygodniu.

JurasWNU 2017-07-04 19:31feedback

Oby tak dalej przyjacielu zycze samych sukcesów sealed

Karol 2017-07-04 18:03feedback

Dobry kawałek. Życzę powodzonka.

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy

najpopularniejsze newsy