Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(../../../../images/news/tomasz-kowalewski-news.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer24218/public_html/stringup/:/home/virtuals/stringup.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: getimagesize(../../../../images/news/tomasz-kowalewski-news.jpg): failed to open stream: Operation not permitted in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 408
Szansa na sukces. Tego nie można przepuścić

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Szansa na sukces. Tego nie można przepuścić

Spełnienie marzeń, duże wyzwanie, nowe doświadczenie, chęć pokazania się ludziom, sprawdzenie własnych umiejętności. To skłania do pokonywania barier i przeskakiwania kłód rzucanych pod nogi.

Twórczość Tomasza Kowalewskiego, bo to jego osobie poświęcony jest ten artykuł, już nie raz pojawiały się na naszej stronie. Puki co kawałki na kanale YouTube Tomka pojawiają się nieregularnie i nie są częścią jakiegoś większego projektu.

W niedalekiej przyszłości 10WIERNY nagra swój pierwszy studyjny kawałek. To może sprawi, że muzykaTomka zostanie dostrzeżona przez jeszcze większe grono ludzi. Tego serdecznie życzymy.

Jak to wszystko się zaczęło? Czyj to był pomysł?

Kiedyś Tomasz zaczynał swoją przygodę z muzyką od śpiewu. Wtedy dostrzegła go pewna osoba. Pani Marta Strumnik odpowiedzialna za wyszukiwanie młodych talentów dla studia Delphy Records. Zostały zaproponowane warunki, ale niestety dla Tomka nieosiągalne finansowo. Teraz kiedy swoją przyszłość wiąże z rapem i poświęca się temu w całości kieruje swoje ruchy tak aby wykorzystać szansę.

Co zrobić w takiej sytuacji? Jak postąpić, aby nie przegapić swojej okazji?

Ciśnie się na usta, zarobić i odłożyć pieniądze, ale kiedy ma się rodzinę na utrzymaniu i są rzeczy, których nie da się przeskoczyć jedynym sensownym rozwiązaniem byłby napad na bank albo poszukanie kogoś, kto sfinansował by to przedsięwzięcie. To też uczynił młody raper z Teofilowa.

Najlepiej uderzyć od razu do wpływowych osób, a w przypadku Tomka był to wójt z jego gminy. Rozmowy ciągle trwają, ale wiemy, że pieniądze na pewno się znajdą i Tomek prędzej czy później nagra swój studyjny kawałek w Delphy Records.

Niestety nie mamy informacji, kiedy to nastąpi, ale na pewno będziemy informować o rozwoju wydarzeń.

Tymczasem z wielką chęcią chcielibysmy sie podzielic z Wami najnowszym kawałkiem rapera z Teofilowa. Zapraszamy do odsłuchu i dodania motywacji w postaci komentarza.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy