UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Szykuje się rapowy weekend majowy w Kielcach i okolicy

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście sobie weekendu majowego to mamy świetny pomysł jak go spędzić. Wystarczy kilka złotych, trochę chęci i czasu, a te kilka wolnych dni mogą zostać przemoknięte dobrym rapem.

Całą przygodę rozpocząć musimy w podróży. Trzeba będzie się udać do Skarżysko-Kamiennej bo właśnie tam w klubie SEMAFOR przy ulicy Towarowej 2 zagości Dwa Sławy Oczywiście wystąpi tam z kawałkami ze swojej najnowszej płyty „DANDYS FLOW". Start imprezy planowany jest na godzinę 20, a koniec na 2 w nocy. Będzie bogaty support: Charles Bluntes / HART /
Klimek / Kacy & ΔPΔCZ + Goście
Before - After Party : DJ MAJKI
Na wydarzenie nie ma ograniczeń wiekowych.

BILETY Dostępne jeszcze w cenach 25 / 30
Sklep Komandos-Militaria ul. 1 Maja 19
Starachowice Sklep HAZESHOP ul. Na szlakowisku 2
ON-LINE - patent.eventagencja@gmail.com

UWAGA ! Osoby z poza Skarżyska mogą zamawiać bilety ON-LINE mailowo na patent.eventagencja@gmail.com Organizator prosi o podanie poniższych danych w mailu: prosimy o wpisanie w mailu:
Imię Nazwisko , datę miejsce koncertu , ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.


Piątkowy koncert w Skarżysku to dopiero połowa rapowego weekendu. Sobota... Hmm, myślę ze to będzie świetny czas na regenerację i dojście do siebie bo juz w niedzielę w kieleckim klubie Bohomass Lab znajdującym się przy ulicy Kapitulnej 4 odbędzie się koncert Warszawskiego rapera B.R.O. Premierowo z najnowszym materiałem z albumu "Nowy Rozdział" Impreza rozpocznie się o godzinie 20.

Bilety niestety są limitowane:
I pula: 25 PLN (miejsca stojące)
II pula: 30 PLN (miejsca stojące)

 

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy