UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Tede puścił w tłum ponton z prezerwatywami - geneza

Rozmawiamy o tym na forum...

Tede w Katowicach puścił w tłum ponton z prezerwatywami. Nie była to spontaniczna akcja, a odpowiedź na zaczepki Rycha Peji. O co w tej akcji tak na prawdę chodzi...

24 lutego w katowickim Mega Clubie ekipa Wielki Joł zagrała premierowy koncert nowego krążka Tedego "KEPTN" w ramach trasy Tour_Bulencje. Publiczność dopisała, widowisko stało na wysokim poziomie, ale w pewnym momencie artysta postanowił kolejny raz dać się zapamiętać i puścił na ręce fanów ponton wypełniony prezerwtywami.

Kojarzy się Wam coś? Tak! Ponton i nurkowanie ze sceny, to przecież już było, tu musi chodzić o coś więcej... Cofnijmy się więc w czasie o półtora roku. Jest 21 listopada 2015, miejsce... Mega Club, Katowice. Tede i Peja grają na Śląski Rap Festival 2015, a jedną z atrakcji było nurkowanie ze sceny. Rychu wywiązał się ze swojego zadania i popłynął, natomiast Jacek wybrał inną drogę i postanowił zanurkować... w pontonie.  Możemy to zobaczyć w tym filmiku:Najwidoczniej ten ruch nie spodobał się "przeciwnikowi". W pierwszym singlu nowej płyty "Remisja" (start preorderu już dziś - 3 marca 2017 r.) możemy usłyszeć wersy:

"Ze sceny skaczę w tłum, nie jak ocharany kondom
Który zamiast skoczyć, jak uchodźca ładuje się w ponton"Tak więc znamy już genezę wydarzenia z 24 lutego. Musimy przyznać, że Tede znów wykazał się dystansem do siebie. Zamiast brnąć w agresywne zaczepki, wybrał coś o wiele łagodniejszego, a efekt tego był podwójny. Peja dostał pstryczka w nos, a przed premierą DVD koncertowego ze Stodoły o założycielu WJ znów jest głośno.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy