UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Tego jeszcze nie było. Kleszcz&DiNO w teatrze!

Na dzień przed premierą albumu "Cyrk na qłq", czyli już jutro Kleszcz&DiNo pojawią się w teatrze! Nowy singiel pt. "Ziemski teatr" jest ostatnim klipem zwiastującym nową płytę. W teledysku obok Kleszcza jedną z głównych ról zagra... marionetka. Premiera już jutro!

Atryści do tej pory wypuścili 5 numerów tj. "4 ściany wyobraźni", "Między piekłem a niebem" (ft. Rahim), "Freak show" (ft. Kopruch), "Nie płacz" oraz "Bajka o kolorach". Możecie je sprawdzić tutaj: Kleszcz, DiNO - Cyrk Na Qłq - single

Jesteśmy już przyzwyczajeni do niespodzianek jakie serwują nam Kleszcz&Dino. Ich twórczość jest różnorodna i nieprzewidywalna. Nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. Mamy mashup, obraz jak z filmów fantasy, realizacje przedstawienia cyrkowego, wideo nakręconego w tym samym miejscu o trzech różnych porach roku, czy ostatnią słynną animowaną bajkę narysowaną przez samego Łukasza.

Tym razem duet także przygotował coś ciekawego. Jak sugeruje tytuł singla "Ziemski teatr" zostajemy zaproszeni na deski teatru. Będzie to spektakl lalek, a na ekranie rozegra sie prawdziwa sztuka! Za jej przygotowanie odpowiedzialni są studenci Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu.„Cyrk na qłq” będzie 2. po „HorRYM JESTem” wspólnym krążkiem Kleszcza & DiNO. Jak zapowiadają artyści będzie on bardziej magiczny. Kontynuacja baśniowej konwencji pozwala nam przekazać jeszcze więcej emocji - mówi Kleszcz.

Część z 14 premierowych utworów będziemy mogli uslyszeć "na żywo” dzień po sklepowej premierze. Już w sobotę (8.04) w klubie CK Wiatrak w Zabrzu. Kleszcz&DiNO zagrają premierowy koncert. Na scenie pojawią się również: Pokahontaz, Vixen, zaprzyjaźnieni z MaxFlo - Fejz i Tymek czy tzw. rekruci hip-hopu - inicjatywy MaxFloLab - AeSPe i Rakkaman. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebook'u pod adresem: https://goo.gl/TGQJSE

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy