UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

"Trzecie Rzeczy" w Kielcach już w czerwcu

W ramach trasy koncertowej TrzecieRzeczyTour2017 Kękę odwiedzi Kielce, czyli rodzime miasto założycieli serwisu Stringup.pl

Prezentujemy Wam najbliższy terminarz trasy koncertowej Kękę. 

Radomski raper odwiedzi Kielce już 23 czerwca 2017 roku. Co do miejsca i dokładnej godziny startu imprezy będziemy informować w kolejnych artykułach. 

Z jakim repertuarem wystąpi artysta? 

KęKę wraz z trzecim, a zarazem najnowszym ze swoich studyjnych albumów zrobił wielki szum wokół własnej osoby ale nie ma co się dziwić. Kawałki są świetne, muzyka do nich wyprodukowana przez najlepszych producentów porywa, a w połączeniu ze świetnym wypełnieniem merytorycznym zasługuje na najwyższe wyróżnienia. 

Takie też ma!

Już w pierwszym tygodniu po premierze krążek pokrył się platyną. 

Jeszcze przed początkiem 2017 roku Kękę, za "Trzecie Rzeczy" miał już na swoim koncie podwójna platynę. Tak o tym fakcie informował swoich fanów w podsumowaniu 2016 roku.

"Trzecie Rzeczy" przyjęły się lepiej niż mogłem sobie wymarzyć. Ponad 40 tys sprzedanych płyt, ponad 50 mln wyświetleń na YT a to oznacza że mamy już Podwójną Platynę"!

Jeśli jesteś z okolic Kielc bądź chcesz doświadczyć mega miłych chwil na koncercie Kękę w mieście Kielce to koniecznie musisz zawitać na tej imprezie. Śledź nasze najnowsze materiały a na pewno nie przegapisz szczegółowych informacji dotyczących tego wydarzenia. Więcej wkrótce.  

Odsłuch albumu.

Kękę - Trzecie Rzeczy

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy