UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.


Myślisz, że w końcu zamknąłeś wymagający projekt, wrzuciłeś dopieszczone kawałki do internetu i najcięższe masz już za sobą? Może poprostu chcesz pokazać swoje poprzednie produkcje większemu gronu ludzi? Pomożemy Ci postawić kolejny, ważny krok.

Bez wsparcia dużej wytwórni musisz sam zadbać o satysfakcjonującą Cię promocję nagranego materiału. Prezentacja Twojej płyty powinna przyciągać oko, aby wyróżnić się spośród dziesiątek albumów wypuszczanych co miesiąc w całej Polsce. Dzięki StringUP swój materiał będziesz mógł publikować w mediach społecznościowych nie martwiąc się o odpowiedni wygląd, a słuchacze dostaną wszystkie dodatkowe informacje w jednym miejscu przedstawione w przyciągający oko sposób.

Dodaj swoją płytę do StringUP za darmo i pokaż wszystkim swoją wyjątkowość!

Do nagranych numerów możesz dołączyć ciekawy opis, tracklistę i okładkę. Nie zapomnij też podlinkować swoich profili społecznościowych. Daj się poznać jako twórca, który wie czego chce i nie boi się przedstawić swoich najmocniejszych atutów.

Wypełnij poniższy formularz, a jeszcze dziś administracja zweryfikuje Twoją płytę. Link ze swoim albumem otrzymasz na podany poniżej adres email.

Album możesz dodać bez rejestraji, lecz gorąco polecamy założyć własne konto użytkownika. Będziesz wtedy miał/a dostęp do wszystkich dodanych przez siebie albumów. Wprowadzanie korekt i zmian w karcie albumu nie będzie wtedy wymagała kontaktu z nami. Zrobisz to wszystko sam! (ZAREJESTRUJ SIĘ).

Formularz do zgłoszenia albumu: