UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

W skrócie... Piko

Paweł swoją przygodę z hip-hopem rozpoczął 9 lat temu. Zaczęło się od zamiłowania do graffiti, niestety rzadko przenosił swoje projekty z kartki na ścianę. Nie wyklucza powrotu do swojej pasji.

„To był impuls. Któregoś wieczora postanowiłem napisać co mi leży na serduchu. Potem to nagrałem."

Tak o swoim pierwszym kawałku nagranym w 2011 roku mówi Piko z Kielc. Zaczął rapować ze swoim kumplem Blackiem i razem stworzyli skład BzP. Nagrali sporo wspólnych numerów, jednak ich współpraca, po pewnym czasie, zakończyła się. Od kilku lat Piko działa sam. Czasem wchodzi w kolaboracje z podziemnymi raperami. Wypuścił dwa projekty; „O kRock dalej ” oraz „Pierwsze wyjście alternatywne ”. Tę drugą płytę możemy odsłuchać w całości na youtube:

Oprócz tego na YT można znaleźć luźne numery. Na pytanie czy wiąże z muzyką jakieś plany odpowiada : „trudno powiedzieć czy wiążę jakieś plany z muzyką. Lubię to robić, jeśli coś z tego wyjdzie i uda się to pchnąć dalej, to super. Jeśli nie, nadal będę robił to dla siebie".

Piko na Facebook: Piko-BzP

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy