UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

WYGRAJ ŚWIEŻĄ PREMIERĘ Z WRZEŚNIA

Organizujemy pierwszy konkurs na StringUP.pl. Celem tego konkursu jest wyłonienie najlepszego albumu spośród premier minionego miesiąca. 

Do wygrania są następujące albumy:
1. Białas, Lanek - Polon (odsłuch)
2. Grubson - Gatunek L (odsłuch)
3. P.A.F.F. - Fala (odsłuch)
4. SoDrumatic - Good Times (odsłuch)

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić cztery kryteria:
1. Polubić nasz fanpage na Facebook'u (link).
2. Polubić post konkursowy (link).
3. Udostępnić post konkursowy.
4. Napisać w komentarzu posta konkursowego tytuł albumu, który chiałbyś/chciałabyś wygrać.

UWAGA!
Spośród osób, które spełnią wszystkie kryteria, zostanie wylosowany ZWYCIĘZCA! Płyta, którą wybierze w komentarzu zostanie do niego wysłana najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Rozwiązanie konkursu 23 października, lecz termin ten może się przesunąć w zależności od zainteresowania konkursem. Aby doszło do całkowitego zakończenia konkursu, obraliśmy za cel 100 uczestników. Ostateczny termin zakonczenia konkursu to 1 listopada. Sugerujemy więc zachęcanie znajomych do głosowania. Jeśli ta forma integracji naszej społeczności StringUP.pl Wam się spodoba, będziemy częściej organizować tego typu konkursy. Nie wykluczone, że na początek każdego kolejnego miesiąca będziemy losować albumy premierowe z miesiąca minionego. ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy