UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Zagraj support przed Eldo

Warszawski raper szuka ludzi, którzy będą go support'ować na najbliższych koncertach.

10 lat temu marzeniem każdego gracza z podziemia było wejść na wspólną scenę z "mainstreamem". Nie była to wtedy przyjemność dostępna na wyciągnięcie ręki.

Eldo jest w trakcie objazdu trasy promującej albom "PSI" z 9 grudnia. Towarzyszy mu live band. Chciałoby się napisać "wszystko gra, kolejny krok, rap idzie do przodu". Jednak coś tu nie zagrało... Organizowane są konkursy na support przed koncertami Eldo. Tak...

Czyżby Eldoka wypadł ze środowiska? Jak masz do załatwienia dobrą robotę, zatrudnasz specjalistów ze swojego otoczenia. Chyba, że nie masz gdzie ich szukać, albo robota w rzeczywistości nie jest warta polecenia.

Konkurs na support przed koncertem 10 marca we Wrocławiu wygrał mało znany i, nie oszukujmy się, słaby Preston. Całej sytuacji uroku dodaje komentarz Eldo: "Przyznaje, że cloudy to nie do końca moja stylistyka, ale nie można młodemu człowiekowi odmówić pewnego potencjału". I na tym wypada skończyć...

 

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy