Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(../../../images/news/premiery-maja.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer24218/public_html/stringup/:/home/virtuals/stringup.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: getimagesize(../../../images/news/premiery-maja.jpg): failed to open stream: Operation not permitted in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 407

Warning: Division by zero in /home/platne/serwer24218/public_html/stringup/ust.php on line 408
Zestawienie premier maja

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Zestawienie premier maja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą mainstreamowych premier maja. Miesiąc wcześniej było kilka bardziej napompowanych wydawnictw takich jak „O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie" czy „Tede & Sir Mich - Pół Życia Na Żywo", ale sądzimy, że maj też nie zawiódł.


Spis premier z kwietnia w kolejności chronologicznej:

12.05 - TMS - Oddech
12.05 - Jano PW - Senna Powieka
12.05 - HIFI - Ludzie
12.05 - Buczer - 33
19.05 - WSRH - Czarne Słońce: Zenit EP
19.05 - V/A - Drużyna Mistrzów 4: Moc Motywacji (deluxe)
19.05 - Pono & Ero JWP & HZD Hazzidy & Szczur - Szlagier
19.05 - Nizioł - Banita Mixtape
26.05 - Tau - ON
26.05 - Rest Dixon37 & Dudek P56 - Ja To Hip Hop
26.05 - Beteo - Bejbi

Jak sami widzicie, lista jest dużo krótsza niż chociażby miesiąc wcześniej (Premiery Kwietnia), ale jest kilka naprawdę bardzo ciekawych pozycji taki jak na przykład TMS - Oddech". Zwycięzca żywego Rapu w swoim pierwszym legalnym wydawnictwie zaprezentował nam kawał dobrej muzyki.

Zachęcamy Was do podzielenia się z nami waszymi odczuciami po odsłuchaniu swoich faworytów.

Zespół Stringup.pl regularnie będzie przygotowywał dla Was zestawienie premier danego miesiąca. Ciągle poszeżamy naszą bazę albumów. Przypominamy o opcji "Losuj album", którą znaleźć możecie w górnym menu. Jeśli nie masz pomysłu na to czego byś chciał/a posłuchać rozwiążemy ten problem za Ciebie.

Dodaj swoją płytę

ostatnio aktualizowane

najpopularniejsze albumy